OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
5 NIEDZIELA ZWYKŁA -07.02.2021 R.

1. Zapraszamy Parafian i Gości do udziału w Renowacji Misji św. w naszej Parafii. Renowacja Misji św. będzie w dniach od 14 marca /niedziela/ do 17 marca/ środa /. Nauki misyjne będzie głosił Ks. Krzysztof Poświata – Michalita . Dokładny program jest opracowywany i zostanie przekazany wiernym . Zapraszamy do udziału.

2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w środę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,
• w czwartek wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia.

3. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa we czwartek o 17.30 , różaniec fatimski – w sobotę o godz. 17.30.

4. Dziękujemy za ofiary złożone jako pomoc dla Zakonów Kontemplacyjnych. Wartość ofiar 645 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

5. Wójt Gminy Wilkowice informuje , że decyzje wymiarowe na podatek od nieruchomości , rolny, leśny oraz wymiar opłaty śmieciowej na rok 2021 można odebrać u Sołtysa Pana Piotra Pielesz w budynku OSP w Bystrej , przy ul. Klimczoka 105 / duża sala / w terminie od 15 do 20 lutego 2021 roku w godzinach od 10.00 do 16.00. W związku z tym , że sołtys nie będzie przyjmował wpłat prosimy o korzystanie z innych form płatności : przelewem na konto Urzędu lub w kasie urzędu.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary na zimowe utrzymanie obiektów parafialnych. Bóg zapłać.

7. Serdecznie dziękujemy Siostrze Janinie i tym wszystkim, którzy rozebrali szopkę oraz dekorację świąteczną. Bóg zapłać.