OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2021 R.

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła
• we wtorek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa,
• w czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i dK.
2. Dzisiaj – 24 stycznia przeżywamy dzień „ Solidarności z Chorwacją ” Modlimy się za Chorwatów pokrzywdzonych poprzez trzęsienie ziemi. Do skarbony pod krzyżem możemy złożyć ofiary jako pomoc dla Chorwacji.
3. W czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
4. Księża Biskupi pozostawili Księżą Proboszczom decyzję o wizycie duszpasterskiej w domach Naszych Wiernych . W niektórych Parafiach odwiedziny trwają obecnie i większość wiernych przyjmuje kapłanów, w niektórych Parafiach są dodatkowe msze św. z udziałem rejonów z danej Parafii. W naszej Parafii zaraz po Wielkanocy czyli od 6 kwietnia / wtorek / wyruszymy z wizytą duszpasterską. Odwiedzone zostaną wszystkie te domy które otworzą się na tę wizytę – zgodnie z planem Parafii. Zatem błogosławieństwo kapłańskie dotrze do domów naszych Parafian.
5. Dzisiaj podczas mszy św. wieczornej koncertuje w naszym kościele kwartet puzonowy „ TROMBOYS ” z Bielskiej Szkoły Muzycznej. Po mszy św. i koncercie będziemy mogli wesprzeć młodych artystów naszymi ofiarami.
6. W następną niedzielę – 31 stycznia – dodatkowa msza św. o godz. 13.00 w intencji kandydatów do I Komunii św. i ich rodzin o bł. Boże . Przed mszą św. poświęcenie świec komunijnych.
7. Zgodnie z decyzja Papieża Franciszka dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako niedziela Słowa Bożego.
8. Niestety nie mogą przybyć do nas „ Mali Hyrni” z Nowego Targu. Mamy pozdrowienia od kierownictwa zespołu i zapewnienie o życzliwej pamięci.