OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.01.2021 R.
2 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Jutro – 18 stycznia rozpoczynamy – Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o modlitwie w intencji wszystkich chrześcijan, aby byli jedno.

2. W niedzielę – 24 stycznia będziemy przeżywać „ Dzień Solidarności z Chorwacją ”. W modlitwie wiernych wspomnimy Chorwację pokrzywdzoną poprzez trzęsienie ziemi. Do skarbony pod krzyżem będziemy mogli złożyć ofiarę jako pomoc dla Chorwatów. Bóg zapłać ofiarodawcom.

3. Także w niedzielę – 24 stycznia – podczas mszy św. wieczornej i po mszy św. będzie z nami „ TROMBOYS ” czyli kwartet puzonowy z Bielskiej Szkoły Muzycznej. Po mszy św. będziemy mogli wesprzeć młodych artystów ofiarami.

4. Liturgiczne obchody tygodnia:
– we wtorek , 19 stycznia wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara , biskupa
– w czwartek , 21 stycznia wspomnienie św. Agnieszki , dziewicy i męczennicy

5. Zgodnie z decyzją Papieża Franciszka przyszłą niedzielę , 24 stycznia , będziemy obchodzić jako Niedzielę Słowa Bożego.

6. Dziękujemy za wizyty w kancelarii naszej parafii we wtorki o godz. 16.30 i rozmowy na temat naszego cmentarza. W wielu sytuacjach uzupełniamy informacje o opiekunach grobów , uzupełniamy opisy grobów oraz ofiary na określony czas dotyczący posiadania grobu na cmentarzu. Oczekujemy także rozmów telefonicznych we wtorki o godz. 16.30 dotyczących tego tematu. Dzięki uregulowaniu zaległych i aktualnych opłat mamy już oszczędności ok. 10 tys. zł. na prace wiosenno-letnie na naszym cmentarzu. Bóg zapłać.

7. Wyrażamy wdzięczność wszystkim parafianom którzy wspierają ofiarami ogrzewanie kościoła . Rachunek za grudzień to kwota 5.555 zł . Bóg zapłać ofiarodawcom.