OGŁOSZENIA – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA 8.11.2020 r. R

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w poniedziałek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
• we wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i dK.
• we środę, 11 listopada wspomnienie św. Marcina z Tours. Jest to Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00 Serdecznie zapraszamy do udziału w tej modlitwie.
• w czwartek wspomnienie św. Jozafata, bpa i męcz.,
• w piątek wspomnienie świętych pierwszych Męczenników Polski, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

2. Wypominki można składać w naszej zakrystii. Jednorazowe do 8 listopada , roczne do końca miesiąca. Wypominki roczne czytamy pierwszy raz 15 listopada.

3. Do skarbony pod krzyżem na cmentarzu składamy ofiary na rozbudowę naszego Parafialnego Cmentarza . Bóg zapłać ofiarodawcom. Wszystkie sprawy cmentarne załatwiamy w kancelarii na plebanii we wtorki o godz. 16.30. Zapraszamy.

4. W naszym kościele od dzisiaj – 8 listopada – może jednocześnie w liturgii uczestniczyć 65 osób. Jeżeli będzie więcej wiernych na mszy św. Będzie odprawiana równolegle msza św. w kaplicy Domu Nazaret. Nie stoimy na placu przed kościołem.

5. Bóg zapłać zapłać za ofiary składane na ogrzewanie obiektów parafialnych.

6. Od poniedziałku Dom Nazaret będzie udostępniony lekarzom i pielęgniarkom pracującym na oddziałach zakaznych Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Chodzi o wypoczynek po dyżurach szpitalnych i poranny szybki powrót do pracy. Dom Nazaret na prośbę Ks. Biskupa Ordynariusza przez kilka miesięcy będzie miejscem noclegów dla części Służby Zdrowia.