OGŁOSZENIA – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10. 2020 R.

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
we wtorek wspomnienie bł. Honorata Kozmińskiego , prezbitera
• w czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa , dziewicy i dk. Kościoła w piątek – święto św. Jadwigi Śląskiej. W tym dniu modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II.
• W sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
2. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. Składka za tydzień na cele misyjne .
3. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, zwłaszcza dzieci i młodzież. Nabożeństwa są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30., a po nich msza św. W niedzielę różaniec przed mszą wieczorną, czyli o godz. 16.30.
4. Spotkanie Zespołu Charytatywnego w środę 14 pazdziernika – po mszy św. wieczornej w sali św. Barbary.
5. Dzisiaj po raz 20 obchodzimy Dzień Papieski. Składka zbierana do puszek przed kościołem przeznaczona jest na fundusz stypendialny / czyli jako pomoc dla uzdolnionej młodzieży z uboższych rodzin/. Bóg zapłać ofiarodawcom.
6. We wtorek ostatnie już czuwanie fatimskie w tym roku w naszej parafii. Różaniec fatimski o godz. 18.00. Msza św. O godz. 19.00 z odprowadzeniem figury matki Bożej Fatimskiej do kaplicy na Placu Fatimskim. Czuwanie poprowadzi Ks. Krzysztof Pawełczyk – wikariusz z Pietrzykowic.
7. Serdecznie zapraszamy do Domu Nazaret na spotkanie Ruchu Domowego Kościoła krąg działający w naszej parafii oraz małżeństwa zaproszone do nowego kręgu rodzin. Spotkanie będzie w refektarzu Domu Nazaret z niedzielę o godz. 18.00. Mamy nadzieję że ubogacimy nasze wspólnoty nowym Kręgiem Rodzin.
8. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim którzy przygotowali nasz Odpust Różańcowy: Paniom i Panom którzy budowali ołtarze, OSP Bystra, Siostrom Zakonnym, dzieciom i młodzieży. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.