OGŁOSZENIA – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.10. 2020 R.

Dzisiaj obchodzimy Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej . Dziękujemy Bogu za opiekę Matki Bożej nad naszą Wspólnotą Parafialną. 1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej , dziewicy
• w środę wspomnienie N. M. P. Różańcowej
2. Zespół Charytatywny serdecznie dziękuje wszystkim , którzy wzięli udział w jesiennej akcji Caritasu „ Tak Pomagam ” . Zebrano 493 kg żywności. Obdarowano 33 rodziny w tym 66 osób. Bóg zapłać.
3. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, które są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30., a po nich msza św. W niedzielę różaniec o godz. 16.30, po nim msza św. wieczorna.
4. Serdeczne Bóg zapłać ks. Krzysztofowi Pawełczyk – wikariuszowi z Pietrzykowic za kazania i odprawienie sumy odpustowej. Bóg zapłać również wszystkim kapłanom. Ks. Krzysztofa zapraszamy do poprowadzenia czuwania fatimskiego w kolejny wtorek.
Dziękuje również Różom kobiet, Panom niosących baldachim, Ochotniczej Straż Pożarnej, siostrom zakonnym, ministrantom i lektorom, młodzieży oazowej, dziewczynkom do sypania kwiatków, chłopcom od dzwoneczków, i Wam wszystkim za modlitwę i ofiary obecność.
5. W poniedziałek 12 października przypada 30 r. śmierci ks. Mariana Żądziuka. Msza św. w jego intencji w tym dniu o godz. 7.00. Msza św. w int. Ks. Zenona Jasieczko 23 r. śm. w czwartek 15 pazdziernika o godz. 7.00. Zapraszamy.
6.Spotkania formacyjne grup dziecięcych i młodzieżowych o zwykłych porach.
7. W przyszłą niedzielę 11 pazdziernika będziemy obchodzić 20 Dzień Papieski . Do puszek przed kościołem będą zbierane ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z uboższych rodzin. Prosimy Akcję Katolicką o poprowadzenie kwesty.
8. Dzisiejsza ofiara na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać ofiarodawcom.