Ogłoszenia – XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.

1. Dzisiaj w naszej Parafii dzień Pierwszej Komunii św. Podczas mszy św. o godz. 13.00 dzieci z klasy czwartej przystąpią pierwszy raz do Komunii św. Następnie przez cały tydzień będą uczestniczyły w białym tygodniu. Dzieciom życzymy , aby miłowały Pana Jezusa przez całe życie.
Rodzicom składamy podziękowanie za zaangażowanie w przygotowaniach do tego uroczystego dnia oraz w porządkach w naszym kościele i wokół kościoła. Bóg zapłać.

2. W najbliższą sobotę – 19 września – na mszę św. wieczorną zapraszamy kandydatów do I Komunii św. w przyszłym roku. Po mszy św. spotkanie organizacyjne w kościele. Komunia św. będzie w maju 2021 roku.

3. W niedzielę – 20 września o godz. 11.00 – Uroczysta Rocznica Komunii św. Zapraszamy dzieci z klas piątych , aby złożyły dziękczynienie za całoroczne spotkanie z Panem Jezusem w Najświętszej Eucharystii. Po rocznicy komunijnej nie będzie białego tygodnia. Rodziców dzieci rocznicowych prosimy o porządki w naszym kościele w piątek po wieczornej mszy św.
4. W poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego ,
we wtorek wspomnienie N.M.P. Bolesnej ,
w środę wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa , także w środę modlimy się przy relikwiach krwi św. J. Pawła II ,
w piątek Święto Świętego Stanisława Kostki, zakonnika , Patrona Polski . W tym dniu modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.
5. W przyszłą niedzielę – 20 września – obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu . Ofiarą złożoną do skarbony pod krzyżem wspieramy Diecezjalne Radio Anioł Beskidów. Bóg zapłać ofiarodawcom.
6. Szkoła Języków Obcych „Time” w Bystrej ogłasza zapisy do nowych grup na kursy języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego , rosyjskiego i czeskiego dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 19.00 w Bystrej w budynku Spółdzielni „ Bystrzanka” przy ul. Bocznej 2 .
7. Spotkanie formacyjne lektorów, ministrantów i kandydatów w piątek po mszy św. wieczornej. Podobnie Wspólnoty Młodzieży Emaus. Spotkanie
Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00 w sali św. Barbary.
8. W najbliższą niedzielę – 20 września – w naszym kościele – Jesienny Parafialny Dzień Chorych . Msza św. o godz. 15.00 wraz z nabożeństwem eucharystycznym,