OGŁOSZENIA – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2020R.

1. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. o godz. 18.00, w czwartek w połączeniu z nowenną do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela . Imieniny obchodzą Siostra Przełożona Janina Kowalska i Siostra Janina Dudek – Siostry Miłosierdzia – życzymy wszelkich łask Bożych . We wtorek i środę msze św. w intencji Sióstr z okazji imienin.
3. W niedzielę – 28 czerwca Siostra Emanuela ze Zgromadzenia Sióstr Jadwiżanek obchodzi 85 rocznicę urodzin i 65- lecie życia zakonnego . Składamy serdeczne życzenia zdrowia , opieki Bożej , wstawiennictwa Matki Najświętszej i wielu , wielu pełnych pokoju lat w Zgromadzeniu .Msza św. w naszym kościele w niedzielę o godz. 7.00.
4. Przypominamy , że tegoroczne recitale organowe zostały odwołane z racji obecnego zagrożenia epidemicznego.
5. W niedzielę – 21 czerwca o godz. 13-tej msza św. w intencji kandydatów do pierwszej spowiedzi i Komunii św. Liczymy na niezawodną obecność kandydatów i ich rodziców.
6. We wtorek o godz. 17.20 w naszym kościele modlitwa Wspólnoty Ojca Pio. Zapraszamy.