OGŁOSZENIA – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.06.2020 R.

1. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesje eucharystyczne wokół kościoła codziennie po mszach św. o godz. 18.00.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w środę wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego , zakonnika
w piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przyjdźmy licznie na msze św. wieczorną, na godz. 18.00, całymi rodzinami, by odnowić AKT POŚWIĘCENIA RODZIN NASZEJ PARAFII NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
3. W tym tygodniu odbędzie się kilka spotkań formacyjnych. We wtorek spotkanie po mszy św. wieczornej : Apostolatu Maryjnego w bibliotece, Akcji Katolickiej w sali św. Barbary w przyziemiu naszego kościoła. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Charytatywnej także w sali św. Barbary . Zapraszamy.
4. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek o godz. 17.00. Spotkanie łączy się ze mszą św. o godz. 18.00.
5. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy za złożone ofiary i pracę od wczesnego rana poświęconą przygotowaniom.
6. Pragnę serdecznie podziękować dzisiejszemu sumiście i kaznodziei , ks. Tomaszowi Gorczyńskiemu , proboszczowi parafii Chrystusa Króla w Bielsku-Białej Leszczynach. Do podziękowań pragnę dołączyć najserdeczniejsze życzenia, wiele łask Bożych, zdrowia i radości na każdy dzień posługi kapłańskiej.
7. Dziękuję także Siostrom Szarytkom i Siostrom Jadwiżankom ,OSP ze sztandarem, dzieciom i młodzieży, ministrantom i lektorom, i wam wszystkim bracia i siostry za obecność i wspólną modlitwę.
8. W niedzielę – 21 czerwca o godz. 13.00 msza św. w intencji kandydatów do pierwszej spowiedzi i Komunii św. Prosimy o niezawodną obecność. Jednocześnie informujemy, że w niedzielę 21 czerwca kończymy odprawianie dodatkowej mszy św. o godz. 13.00 oraz dyżury w konfesjonale do 15.00. Zatem od niedzieli 28 czerwca msze św. w naszym kościele w tradycyjnym porządku niedzielnym i świątecznym czyli o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Przed każdą mszą św. półgodzinny dyżur w konfesjonale.