OGŁOSZENIA – 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 19.04.2020 R.

1. Dziś 2 niedziela wielkanocna. Oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu.
2. W czwartek uroczystość św. Wojciecha, głównego Polski. W sobotę święto św. Marka Ewangelisty.
3. Przypominamy , że w kościołach obowiązują maseczki ochronne . Jedynie celebrans czyli kapłan odprawiający mszę św. nie musi mieć na swojej twarzy maseczki ochronnej. Przypominamy także o ciągle aktualnej dyspensie dotyczącej udziału w niedzielnych mszach św.
4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 spotkanie przy krzyżu misyjnym przed kościołem trójki rodziców – dzieci z klas III – celem uzgodnienia nowej daty I Komunii św. dla ich dzieci , natomiast o godz. 12.00 także przy krzyżu misyjnym spotkanie z trójką rodziców dzieci z klas IV – celem uzgodnienia rocznicy Komunii św. Zapraszamy.
5. Serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary na bieżące utrzymanie naszej Parafii. Mamy uregulowane wszelkie sprawy, w tym opłata za ogrzewanie , za marzec – 4.120 zł, sprawdzian urządzeń kominowych, instalacji gazowej, kontrola gaśnic i hydrantów – 1.300 zł . Bóg zapłać ofiarodawcom.