5 NIEDZIELA ZWYKŁA -09.02.2020 R.

1. Zapraszamy Parafian i Gości do udziału w Misjach w naszej parafii. Misje będą od 8 marca /niedziela/ do 15 marca/niedziela/. Nauki misyjne będą głosić Księża Michalici. Na stoliku pod chórem mamy opis darów duchowych i łask jakie przynoszą Misje Święte oraz list Ks. Proboszcza o historii kultu św. Michała Archanioła / w białych kopertach/. Zapraszamy do udziału.

2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,
we wtorek wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia.
W piątek wspomnienie św. Cyryla mnicha i Metodego biskupa , Patronów Europy

3. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa wraz z różańcem fatimskim – we czwartek o godz. 17.30.

4. Spotkanie przed Pielgrzymką do Medjugorie – dzisiaj o godz. 18.00 w auli sw. Jana Pawła II w przyziemiu naszego kościoła.

5. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po mszy św. wieczornej na plebanii . Spotkanie Ruchu Domowego Kościoła we czwartek po mszy św. wieczornej .Zapraszamy.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary na zimowe utrzymanie obiaktów parafialnych. Bóg zapłać.

7. Serdecznie dziękujemy Siostrze Janinie i tym wszystkim, którzy rozebrali szopkę oraz dekorację świąteczną. Bóg zapłać.