OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19. 01. 2020 R.
1. Dziś 2 NIEDZIELA ZWYKŁA.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
we wtorek wspomnienie św. Agnieszki , dziewicy i męczennicy
w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego , biskupa i dk. Kościoła
w sobotę Święto Nawrócenia św. Pawła , Apostoła
3. W środę modlitwa Wspólnoty Ojca Pio o 17.20 , a po mszy św. Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy , czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa. Trwa – TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN.
4. Za tydzień – 26 stycznia – opłatek dla Wspólnot naszej Parafii. Zapraszamy na mszę św. o godz. 17.00 Wspólnoty osób dorosłych, dzieci i młodzieży, zapraszamy rodziny obecne w Tenczynie oraz w Kaczorach na Warmii. Po mszy św. o godz. 17-tej udamy się do Nazaretu na adorację N. Sakramentu i wspólny opłatek. Następnie zasiądziemy do stołu. Zapraszamy.
5. Dziękujemy Siostrze Barbarze za zorganizowanie Wyprawy Rodzinnej do Tenczyna.
6. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej Parafii . Msze św. w intencji odwiedzonych przez Ks. Proboszcza i Ks. Wikariusza odprawimy w niedzielę 26 stycznia. Zapraszamy.
7. Spotkanie Apostolatu Maryjnego po mszy św. wieczornej we wtorek
8. Do Madjugorie mamy już 30 osób. Zapraszamy.
9. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza wszystkich chętnych Parafian do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek który odbędzie się w dniu 01.02.2020 r. / sobota/ o godz. 13.00 w naszym parafialnym kościele. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia można zabrać z zakrystii i wypełnioną odać do zakrystii do dnia 26.01.2020 r. Zapraszamy .
10. Wtorek po mszy św. wieczornej Wspólnota SECIM zaprasza na Radosne Uwielbienie z adoracją. SECIM zapewnia opiekę nad dziećmi. Także SECIM zaprasza na ognisko w dniu 26 stycznia po 13-tej.
11. We wtorek od godz. 15-tej do 17-tej w sali św Franciszka w przyziemiu plebanii będą wydawane dary żywnościowe dla uboższym parafia. Zapraszamy.
12. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na zimowe utrzymanie naszej Parafii . Koszt ogrzewania kościoła / nawa główna i przyziemie/ oraz pomieszczeń mieszkalnych na plebanii za miesiąc grudzień to kota 5.005 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.