OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.2020 R.

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które jest wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią chrztu chrześcijańskiego.
2. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego. W tym czasie wspominamy misterium Chrystusa w całej pełni.
3. Trwają zapisy na Pielgrzymkę do Medjugorie. Mamy już 25 pielgrzymów. Wyjazd po Wielkanocy. Zapisy w zakrystii .
4. W najbliższy piątek – 17.01. – o godz. 16.00 wyjeżdżamy na Dni skupienia Rodzin do Tenczyna. Powrót do Bystrej w niedzielę – 19 stycznia o godz. 16-tej.
5. Wczoraj przybyli do nas „ Mali Hyrni” z Nowego Targu. Możemy ich zobaczyć w sobotę podczas mszy św. o godz. 18-tej, w niedzielę podczas mszy św. o godz. 7.00, 9.00 . Podczas mszy św. o godz. 11-tej przedstawią „ Jasełka Podhalańskie” . Zapraszamy.
6. W środę po mszy św. wieczornej Nowenna do M.Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa i w piątek o godz. 17.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego .
7. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej we wtorek po mszy św. wieczornej na plebanii, spotkanie Zespołu Charytatywnego we środę po mszy św. wieczornej na plebanii.
8. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza wszystkich chętnych parafian do udziału w Konkursie Kolęd i Pastarałek , który odbędzie się w dniu 01.02. 2020 roku / sobota/ o godz. 13.00 w naszym parafialnym kościele . Regulamin wraz z kartą zgłoszenia można zabrać z zakrystii i wypełnioną oddać do zakrystii do dnia 26.01.2020 roku.
9. Bóg zapłać za składane ofiary na ogrzewanie kościoła. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca ofiary są przeznaczone na potrzeby naszego kościoła. Staramy się już zimową porą zakupić kostki i krawężniki na dalszą cześć głównego chodnika cmentarnego. Bóg zapłać ofiarodawcom.
10. W przyszłą niedzielę – 19 stycznia – imieniny obchodzi ks. Tomasz – wikariusz w naszej Parafii. Msza św. o godz. 17.00 w intencji Ks. Tomasza.