OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 05.01.2020
1. W poniedziałek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to święto nakazane. Msze św. o godz. 7.00., 9.00. i 11.00 wieczorem nieszpory o 16.40 i msza św. o godz. 17.00. W całym Kościele jest to Dzień Modlitw dzieci i młodzieży w intencji misji. Składka przeznaczona jest na misje. Po każdej mszy św. poświęcenie wody, kredy i kadzidła.
2. W dniu 6 stycznia przypada 6 rocznica święce biskupich Ks. Biskupa Ordynariusza Romana Pindla. Modlimy się w intencjach Ks. Biskupa naszego Pasterza oraz całej diecezji.
3. Zapraszamy dzisiaj na Jasełka, w trzech aktach w wykonaniu młodzieży z naszej parafii. Przedstawienie odbędzie się w auli Jana Pawła II o godz. 18.00. Po Jasełkach w sali św.Barbary opłatek dla dzieci i młodzieży.
4. W przyszłą niedzielę, Niedzielę Chrztu Pańskiego podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św. wieczornej.
5. Trwają zapisy na Pielgrzymkę do Medjugorie . Wyruszamy po Wielkanocy . Mamy już 20 pielgrzymów.
6. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza wszystkich chętnych parafian do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek , który odbedzie się w dniu 01.02.2020 r. / sobota/ od godz. 13.00 w naszym kościele parafialnym Najdroższej Krwi Pana Jezusa w Bystrej Krakowskiej. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia można zabrać z zakrystii i wypełnioną oddać do zakrystii do dnia 26 stycznia 2020r.
7. Organizujemy kolejny wyjazd na rekolekcja rodzinne do Tenczyna. Wyjazd w dniu 17 stycznia o godz. 16.00 z parkingu przy kościele. Powrót w niedzielę 19 stycznia. Po powrocie z Tenczyna ogłosimy spotkanie organizacyjne przed wyprawą wakacyjną do Ośrodka „ Kaczory” w okolicach Ostródy na Warmii. Zapraszamy.
8. Szkoła Ewangelizacji zaprasza na wspólne uwielbienie żywego Boga we wtorek po wieczornej Eucharystii . Zapewniamy opiekę dla dzieci.
9. Plan kolędy na stoliku pod chórem . Kończymy w najbliższą sobotę.