OGŁOSZENIA – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA 17.11.2019 R

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny , dziewicy i męczennicy .W tym dniu przypadają imieniny Księdza Biskupa Ordynariusza Romana Pindla .Pamiętamy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko-Żywieckiego i całej diecezji.
w środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana,
w czwartek wspomnienie Ofiarowania NMP. W tym dniu imieniny obchodzi ks. bp Janusz Zimniak, biskup senior naszej diecezji. Pamiętamy o modlitwie w jego intencji.
w piątek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Chórowi Cantica życzymy wiele łask Bożych, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.
2. W czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
3. W przyszłą niedzielę, ostatnią roku liturgicznego, obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Aktu poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi, za co można zyskać odpust zupełny spełniając zwykłe warunki odpustu.
4. Spotkanie formacyjne dzieci i młodzieży o zwykłych porach : ministranci i lektorzy w piątek o godz. 17.00 , młodzież Emaus w piątek po mszy św. wieczornej oraz Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00.
5. Szkoła Modlitwy SECIM zaprasza pełnoletnich parafian na spotkanie dla nich we wtorek po wieczornej Eucharystii. Organizujemy także zajęcia dla dzieci , tak aby rodzice mogli razem spędzić czas na uwielbieniu i rozważaniu Słowa.
6. Za dwa tygodnie już I niedziela Adwentu. Już dziś zachęcamy i prosimy, aby dzieci przygotowały na to adwentowe czuwanie lampiony. Można będzie też nabyć lampion na stoisku dobroczynnym. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym będzie konkurs na najładniejszy lampion. Roraty będą wieczorem. Program będzie mówił o Słudze Bożym Ks. Kardynale Wyszyńskim który w czerwcu przyszłego roku będzie ogłoszony błogosławionym.Bliższe szczegóły za tydzień.