OGŁOSZENIA – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA
10.11. 2019 R.

1. W poniedziałek Święto Niepodległości naszej Ojczyzny. Msza św. w ramach Uroczystości Gminnych w naszym kościele o godz. 10.45. Zapraszamy
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
we wtorek wspomnienie św. Jozafata , biskupa i męczennika
w środę wspomnienie świętych pierwszych Męczenników Polski, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,
w sobotę 16 listopada modlitwa przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II W najbliższy piątek – modlimy się także do Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w tym dniu o godz. 17.30.
3. W środę Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy , w czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
4. Dziękujemy za szczególny czas modlitwy i ofiary w pierwszych dniach listopada. Wartość ofiar na tacę, na bramach cmentarnych i z rachunków to łączna kwota 9.500 zł. Uzupełniliśmy dzięki temu wszelkie płatności związane z cmentarzem. Bóg zapłać ofiarodawcom.
5. Zbiórka ministrantów i lektorów w piątek o godz. 17.00. Młodzież Emaus zapraszamy po mszy św. piątkowej. Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy.
6. Dziękujemy za wspaniałe pielgrzymowanie do Gruzji . Polecamy w modlitwie spotkanych kapłanów , modlimy się za naród gruziński. Zapraszamy pielgrzymów w niedzielę 1 grudnia na mszę św. o godz. 15.00 do Domu Nazaret. Po mszy św. spotkanie przy stole.
7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Gość Niedzielny jest już w cenie 6 zł. Gazety na stoliku pod chórem.
8. W listopadzie składamy wypominki na cały rok – całoroczne. Dzisiaj czytamy i odmawiamy 10-tek różańca w wypominkach całorocznych.
9. Urząd Gminy w Wilkowicach informuje , że sołtys wsi Bystra będzie pobierał IV ratę podatku rolnego , leśnego i od nieruchomości za 2019 rok. Pobór podatku odbędzie się w budynku przy ul. Juliana Fałata 2G w siedzibie Stowarzyszenia Bystrzańska Inicjatywa / obok GOK Promyk / w dniach 14 i 15 listopada 2019 roku w godz. od 10.00 do 16.00.