OGŁOSZENIA – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA
20.10. 2019 R

1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji w rozpoczynającym się Tygodniu Misyjnym.
2. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II .
3. Za tydzień w niedzielę we wszystkich kościołach konsekrowanych obchodzona jest Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego, również w naszej świątyni.
4. W przyszły piątek, 1 listopada, Wszystkich Świętych, a w czwartek przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Kościół wspomina wszystkich, którzy w czyśćcu pokutują za swoje grzechy. Aby im przyjść z pomocą Kościół przedstawia Bogu modlitwy i odpusty zyskane przez żyjących, a przede wszystkim Ofiarę Chrystusa uobecniającą się we Mszy świętej, polecanie ich modlitwom w wypominkach jednorazowych lub rocznych. Wypominki można składać codziennie w zakrystii po mszy św. Przypominamy, że wypominki roczne można zmawiać do końca listopada.
5. Zespół Charytatywny rozprowadza przy wejściu do kościoła znicze i lampiony oraz kalendarze. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na cele charytatywne w naszej parafii.
6. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, zwłaszcza dzieci i młodzież. Nabożeństwa są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30., a po nich msza św. W niedzielę różaniec przed mszą wieczorną, czyli o godz. 16.30.
7. Zbiórka ministrasntów i lektorów w tym tygodniu w sobotę o godz. 9.00. Pozostałe spotkania o zwykłych porach.
8. We wtorek po mszy św. wieczornej na plebanii spotkanie Akcji Katolickiej , we czwartek po mszy św. wieczornej spotkanie Ruchu Domowego Kościoła. Zapraszamy.
9. Bóg zapłać Akcji Katolickiej za kwestę przy Parafii w Dzień Papieski . Wartość ofiar złożonych przy kościele dla młodzieży z uboższych rodzin wyniosła 2.395 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
10. Dzisiaj tradycyjne liczenie wiernych .