OGŁOSZENIA – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA 22.09.2019R.

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie świętego Ojca Pio z Petrelciny
we wtorek Święto Rocznicy Poświęcenia katedry w Bielsku – Białej
w piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo , prezbitera
3. Spotkanie grup dzieci i młodzieży
spotkanie lektorów i ministrantów w piątek o godz. 17.00
młodzieży oazowej w piątek po mszy św. wieczornej
Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00
4. Doroczna Pielgrzymka Rodzin oraz Wspólnot Domowego Kościoła do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w sobotę – 28 września.
5.Przypominamy , że Jesienny Parafialny Dzień Chorych będzie w niedzielę 29 września . Msza św. z sakramentem chorych o godz. 15.00.
6. Spotkanie Akcji Katolickiej z wyborem prezesa w poniedziałek po mszy św. wieczornej. Spotkanie Ruchu Domowego Kościoła w piątek po mszy św.
7. W dniach 11-13 X w Domu Nazaret odbedzie się kurs Nowe Życie . To czas doświadczenia Miłości Boga , usprawiedliwienia przed Jezusem i poznania mocy Ducha Świętego . Zapisy na stronie SECIM.pl. Zapraszamy.
8. Bóg zapłać za ofiary na Radio Anioł Beskidów. Wartość 310 zł.
9. Trwają prace przy naszym cmentarzu parafialnym. W tym roku zbudowaliśmy południową część ogrodzenia , w najbliższym czasie zakończymy odnawianie ogrodzenia od ul. Kościelnej. Aktualnie prowadzimy prace nad budową chodnika który zakończy nasz cmentarz historyczny . Chodnik ten połączy się również chodnikiem na którym jest krzyż cmentarny. Bóg zapłać ofiarodawcom.Wszelkie sprawy cmentarne załatwiamy we wtorki po godz. 16-tej w kancelarii naszej parafii.