OGŁOSZENIA – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09.2019 R.
1. Dziś III niedziela miesiąca obchodzona jako Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarami pod krzyżem wspieramy Radio Diecezjalne Anioł Beskidów. Bóg zapłać ofiarodawcom.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza , papieża i Cypriana , biskupa
w środę Święto Św. Stanisława Kostki , zakonnika , patrona Polski
we piątek wspomnienie św.męczenników Andrzeja Kim Taegon , prezbitera i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy .Także Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
w sobotę Święto Św. Mateusza , Apostoła i Ewangelisty
3. Spotkanie grup dzieci i młodzieży
spotkanie ministrantów i lektorów w piątek o godz. 17.00 w sali św. Franciszka
młodzieży oazowej w piątek po mszy św. wieczornej.
Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00 w sali św. Barbary
4. Pielgrzymka do Piekar Śląskich, Lichenia i Kalisza wyruszy w najbliższą sobotę / 21 września/ o godz. 6.00 z parkingu przy naszym kościele. Zapraszamy.
5. Pielgrzymka do Koszyc w dniu 12.X . Mamy już 8 osób. Koszt 110zł / 50zł uczestnik i 60 zł Parafia/. Organizatorzy proszą , aby kończyć już zapisy na tę pielgrzymkę.
6. Zespół Charytatywny prosi o przekazanie wiadomości o kolejnej żywnościowej pomocy unijnej nadzorowanej przez Caritas. Zainteresowane osoby powinny pobrać zaświadczenia w GOPS-ie w Wilkowicach i dostarczyć do S. Barbary lub P. Filipek. Mamy prośbę do wszystkich – rozejrzyjmy się wokół siebie . Może są jeszcze potrzebujący pomocy , a nigdy z niej nie korzystali . Jeśli byłby ktoś taki dajcie nam znać.
7. W poniedziałek po mszy św. wieczornej w przyziemiu naszego kościoła spotkanie Apostolatu Maryjnego. Natomiast we wtorek po mszy św. wieczornej w naszym kościele spotkanie Wspólnoty SECIM . Tematem będzie charyzmat „Słowa”.
8. Rodzina małego Wojtusia ze Ślemienia dziękuje za wsparcie w leczeniu ich dziecka. Zebrano 4. 205, 54 zł , 2 funty i 10 eurocentów. Bóg zapłać.