OGŁOSZENIA – 20 NIEDZIELA ZWYKŁA
18.08.2019 R

Składamy serdeczne podziękowanie Ks. Sebastianowi Otworowskiemu za trzyletnią posługę w naszej Parafii jako wikariusza. Dziękujemy poprzez modlitwę i udział w Eucharystii w dniu 23 sierpnia o godz. 18.00 / najbliższy piątek/. Prosimy o dalsze bł. Boże w służbie zbawieniu człowieka w Jezusie Chrystusie.

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
we wtorek wspomnienie św. Bernarda, opata i dK.,
w środę wspomnienie św. Piusa X, papieża.
w czwartek wspominamy NMP Królową
w sobotę Święto Świętego Bartłomieja, Apostoła
2. Niedzielę / 18 sierpnia/ wyruszamy na Wakacje z Bogiem z rodzinami naszej Parafii. Autokar wyjedzie o godz. 10.15 z parkingu przy naszym kościele. Powrót we czwartek wieczorną porą.
3. Dla osób wedrujących po górach przypominamy , że sobotę 24 sierpnia 11-ty już raz odbędzie się spotkanie modlitewne wiernych z Republiki Czeskiej, Słowacji i Polski Rozpoczęcie o godz. 9.15 w kościele Matki Bożej Frydeckiej w Jaworzynce Trzycatku.