OGŁOSZENIA – 16 NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2019 R

1. Dziś 16 niedziela zwykła.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek Święto Świętej Marii Magdaleny. To dzień imienin Siostry Przełożonej Sióstr Jadwiżanek . Pamiętamy w modlitwie.
we wtorek Święto Świętej Brygidy , zakonnicy , patronki Europy
w środę wspomnienie św. Kingi , dziewicy
w czwartek Święto Świętego Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców
piątek wspomnienie św. Joachima i Anny , rodziców N.M.P.
3. W najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej ostatni koncert w ramach XXXIII Recitali. Wystąpi Alina Mleczko – saksofon oraz Jan Bokszczanin – organy. Serdecznie zapraszamy.
4. W niedzielę – 28 lipca – poświęcimy pojazdy przed naszym kościołem. Do skarbony pod krzyżem oraz podczas poświęcenia przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na zakup nowych pojazdów dla misjonarzy. Misjonarze składają serdeczne podziękowanie oraz zapewniają o modlitwie w intencji ofiarodawców . Bóg zapłać.
5.Lista Pielgrzymów do Gruzji jest już zamknięta.
6. Na „ Wakacje z Bogiem” z rodzinami – do Ośrodka na Mazurach wyruszamy w niedzielę – 18 sierpnia o godz. 10.15 z parkingu przy kościele. Informacje u Siostry Barbary.
7. Ofiary na tacę z dzisiejszej niedzieli przeznaczone są na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie. Bóg zapłać ofiarodawcom.
8. Nasza Parafia od kilku lat prowadzi dzieło rozbudowy cmentarza parafialnego. W lipcu chcemy uporządkować ogrodzenie cmentarza od strony południowej. W tym celu na miejscu starego ogrodzenia powstało nowe o długości 100 m. Zawiera ono także 4 metrową bramę i bramkę. Przywieziono także 13 ton kamienia drenażowego jako niezbędne uzupełnienie kanałów po drenażu. Koszt materiałów i pracy zamyka się kwotą ok. 25 tys. zł. Serdeczne słowa podziękowania dla rodziców komunijnych, młodzieży po bierzmowaniu , dla wszystkich którzy regularnie opłacają wszelkie rachunki cmentarne oraz ofiarodawców. Bóg zapłać.