OGŁOSZENIA – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.07.2019 R.

1. Dziś 15 niedziela zwykła. Spotykając się na Eucharystii nie tylko z Bogiem, ale i z braćmi, znajdujemy odpowiedź na ewangeliczne pytanie: Kto jest moim bliźnim? Uczestnicząc w tej Uczcie braterskiej miłości, uczymy się prawdziwego chrześcijaństwa od Chrystusa, który tak umiłował ludzi, że oddał za nich swoje życie.
2. We wtorek modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II.
3. W tym tygodniu obchodzimy następujące dni liturgiczne:
w poniedziałek 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury , biskupa i dk. Kościoła
we , wtorek 16 lipca – wspomnienie NMP z Góry Karmel
4. We czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, w III piątek miesiąca – oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu w czasie nabożeństwa o godz. 17.30.
5. W najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej kolejny koncert w ramach XXXIII Bystrzańskich Recitali Organowych. Wystąpią Aleksandra Kołodziejczyk – mezzosopran i Patryk Podwojski – organy. Serdecznie zapraszamy.
6. W sobotę – 14 września po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne przed Pielgrzymką do Gruzji. Poprosimy o resztę danych naszych pielgrzymów oraz uzupełnienie wpłat.
7. Zgodnie z wcześniejszmi planami odnowiliśmy pomnik P. Laszczaków na naszym cmentarzu. Koszt – 6 tys. zł. Koszt ten został pokryty dzięki – kweście przy kościele – 1.800 zł, ofierze P. Waleczka 1.500 zł oraz środkom Parafii – 2.700 zł. Bóg zapłać.