OGŁOSZENIA – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 02.06.2019 R.

1.Obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W najbliższym tygodniu trwamy na modlitwie w oczekiwaniu na dzień Pięćdziesiątnicy, pamiątkę Zesłania Ducha Świętego. Składka przeznaczona jest na potrzeby Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Bóg zapłać.
2. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przygotowali majówki na terenie Parafii. Odwiedziliśmy właściwie 10 miejsc czyli kapliczek lub przydrożnych krzyży oraz duchowo Polanę Lanckorony / działania po ulewnych deszczach – majówka w kościele/. Bóg zapłać.
3 . W liturgii w tym tygodniu obchodzimy:
w poniedziałek, wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy
w sobotę wspomnienie św. Jadwigi , Królowej
Mamy w tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek z tradycyjnymi nabożeństwami. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek : na terenie Parafii od godz. 8.00 , w Domu Sadyba o godz. 11.15 oraz w Domu Senior o godz. 14.30.
3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
4. Klub Inteligencji Katolickiej z Bielska-Białej składa serdeczne podziękowanie za ofiary na ich działania. Wartość ofiar – 1.155 zł. Bóg zapłać.
5. W kolejny czwartek czyli 13 czerwca – odbędzie się pielgrzymka dzieci komunijnych ,rocznicowych , ich bliskich oraz wszystkich chętnych Parafian do Sanktuarium w Gidlach, św. Annie i Leśniowie . Będą to odwiedziny miejsc maryjnych wokół Jasnej Góry. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 7.00. Zapisujemy się w zakrystii z zaliczką 20 zł. Koszt całej wyprawy 75 zł . Posiłki we własnym zakresie. Zapraszamy.
6. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne SECIM w naszym kościele we wtorek po mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
7. W środę po mszy św. wieczornej na plebanii spotkanie wszystkich członków Zespołu Charytatywnego . Zapraszamy.
8. Dzisiaj kolejna „ Słodka niedziela” czyli pomoc w Wyprawie Rodzinnej do Ośrodka Kaczory na Mazurach. Proponowana ofiara 10 zł za paczkę ciasta.
9. Wyjazd na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świetego do kościoła św. Pawła w Bielsku-Białej w najbliższą sobotę od kościoła o godz. 19.30. Czuwanie od godz. 20.00 .
Osoby potrzebujące transportu mogą zapisać się w zakrystii.
10. W dniach 14-16 czerwca w Nazarecie – „ Kurs Nowe Życie”. Dziękujemy za świadectwa Wspólnoty SECIM w naszym kościele.
11. We wtorek po mszy św. wieczornej na plebanii spotkanie Akcji katolickiej. Zapraszamy.