OGŁOSZENIA – 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05.2019 R.

1. Dziś 5 niedziela wielkanocna. Jako uczniowie Chrystusa, jako żywy Kościół gromadzimy się, aby składać nasze dziękczynienie Ojcu Przedwiecznemu. Razem jest z nami zmartwychwstały Chrystus. Tę prawdę przypomina nam w sposób szczególny Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św., którą dzisiaj przeżywa nasza parafia. Msza św. o godz. 11.00 . Pamiątki rocznicowe dzieci otrzymają na zakończenie ich białego tygodnia w sobotę.
2. Nabożeństwa majowe w tygodniu codziennie o godz. 17.30., we czwartek w połączeniu z nowenną do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.30.
3. Dzisiaj po mszy św. o godz. 17-tej / czyli ok. 17.50 / zapraszamy Wspólnoty działające w naszej Parafii: dzieci , młodzieży, wspólnoty modlitewne i wspólnotę dobroczynną na Spotkanie Wielkanocne w Nazarecie.
4. Zapraszamy także na majówki na terenie naszej Parafii : dzisiaj / niedziela / – 19 maja o godz. 19.00 na ul. Bliskiej, we wtorek – 21 maja o godz. 19.00 w Bystrej Górnej przy krzyżu / obok wodociągów/, natomiast w niedzielę – 26 maja o godz. 14.00 msza św. i majówka na Polanie Lanckorony położonej na szlaku św. Jana Pawła II .
5. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne SECIM w naszym kościele. Zapraszamy.
6. Spotkania wspólnot formacyjnych dzieci i młodzieży o zwykłych porach . Spotkanie Ruchu Domowego Kościoła – Oazy Rodzin we czwartek po mszy św. wieczornej .
7. Serdeczne podziękowanie dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców za dar ołtarza – ofiara 500 zł na rozbudowę cmentarza parafialnego w Bystrej Krakowskiej . Bóg zapłać.
8. „ Wakacje z Bogiem” – wyjazd do Bośni i Hercegowiny 30.06.- 09.07. 2019 r. Prosimy o wpłacenie pozostałej kwoty 235 euro i 300 zł oraz pobranie karty uczestnika i złożenia jej do końca maja u Ks. Sebastiana.
9. W sobotę oraz w niedzielę przy naszym kościele kwestuje Klub Inteligencji Katolickiej z Bielska – Białej. Bóg zapłać ofiarodawcom.