OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.02.2018 R.

1. Dziś 7 niedziela zwykła. Bóg nieustannie przypomina nam, że jest Bogiem miłości i miłosierdzia. Powołuje nas, abyśmy tę Jego miłość nieśli całemu światu. Przez pokutę uczymy się powstawać z grzechu i żyć dla Boga, przez Eucharystię otwieramy nasze serca na potrzeby braci.
2. W piątek obchodzimy w liturgii święto Katedry św. Piotra, Apostoła, w sobotę wspominamy św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
3. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, we czwartek o godz. 17.30.
4. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne dla parafian. Spotkanie młodzieży Emaus w piątek w połączeniu ze mszą św. o godz. 18-tej. Zapraszamy.
5. W przyszłą niedzielę – 24 lutego- członkowie Tawarzystwa św. Brata Alberta będą kwestować przy naszym kościele na rzecz kuchni społecznej. Polecamy to szlachetne dzieło – trwające już 30 lat – życzliwości naszych parafian . Bóg zapłać.
6. Prowadzimy listę zapisów na Pielgrzymkę do Gruzji w dniach od 09.10. / środa/ – do 16.10. / środa/ 2019 roku. Programy pielgrzymki na stoliku pod chórem . Zapraszamy.