OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA – 6.01.2019 R.
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

1. W dzisiejszą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. W całym Kościele jest to Dzień Modlitw dzieci i młodzieży w intencji misji. Składka przeznaczona jest na misje. Po każdej mszy św. poświęcenie wody, kredy i kadzidła.
2. Dzisiaj, 6 stycznia po mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 – młodzież naszej parafii przedstawi – Misterium o Bożym Narodzeniu. Młodzież czuwać będzie także przekazując ciasto w ramach „ Słodkiej Niedzieli” . Ofiary na wyprawę do Panamy.
3. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa w czwartek o godz. 17.30.
4. Także dzisiaj– 6 stycznia – odbedzie się XIX Festiwal Kolęd i Pastorałek „ Spotkanie z kolędą ” im. Piotra Jakóbca . Honorowy patronat Andrzej Płonka – Starosta Bielski. Program:
– 16.30- odśpiewanie wspólnie kolędy pod Nazaretem
– 16.40- koncert pierwszego chóru w kościele – Cantica
– 17.00 – Msza św. w kościele
-18.00 – 19.10 – koncert scholi „ Corem Deo et Hominibus ze Skoczowa, koncert klarnetowy Państwowej Szkoły Muzycznej w Wadowicach , koncert „ Blach-Kapeli – Orkiestry Reprezentacyjnej Gminy Jasienica . Zapraszamy.
5. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bystra, Meszna i Wilkowice serdecznie zaprasza wszystkich Parafian na Orszak Trzech Króli . Odbędzie się w dniu 6 stycznia w Mesznej. Orszak z Bystrej wraz z królem wyruszy od kościoła o godz. 14.00 / zbiórka wszystkich chętnych przy kościele o godz. 13.45/.
6. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.
7. Za tydzień przypada Święto Chrztu Pańskiego. Sakrament chrztu będzie udzielany podczas mszy św. o godz. 11.00. Chrzestnych i Rodziców prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św . wieczornej.
8. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w dniu 09.01. 2019 roku / środa/ po mszy św. o godz. 18.00 na plebanii. Zapraszamy.
9. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Bystrej Krakowskiej organizuje – Konkurs Kolęd i Pastorałek w naszej Parafii. Konkurs ten rozpocznie się w dniu 19.01. 2019 roku / sobota/ o godz. 14.00
w naszym kościele. Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich chętnych parafian. Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową można zabrać z zakrystii i wypełnioną oddać do dnia 14.01. 2019 roku / poniedziałek/.