OGŁOSZENIA – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA
11.11. 2018 R.

1. Dziś Święto Niepodległości. Modlimy się w intencjach naszej Ojczyzny w 100-lecie odzyskania niepodległości. Msza św. w Wilkowicach o godz. 11.30 , w naszym kościele o godz. 15.00. Zapraszamy.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie św. Jozafata, bpa i męczennika,
we wtorek wspomnienie świętych pierwszych Męczenników Polski, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,
w piątek, 16 listopada przypada Dzień Modlitwy przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II. Z racji III piątku miesiąca modlimy się także do Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w tym dniu o godz. 17.30.
w sobotę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
3. W czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
4. Spotkania młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania w niedziele po mszy św. o godz. 9.00.
5. Zbiórka formacyjne dzieci i młodzieży o zwykłych porach.
6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby naszego kościoła.
7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
8. Przed wejściem do kościoła można nabywać jeszcze znicze. Mamy kalendarze – Rolników oraz Kalendarz Rodzin . Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na cele charytatywne w naszej parafii.
9. Urząd Gminy Wilkowice informuje, że sołtys wsi Bystra będzie pobierał IV ratę podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości za 2018 rok. Pobór podatku odbędzie się w budynku przy ulicy Skośnej 4 w Bystrej w dniach 14-15 listopada 2018 roku w godz. od 9.00 do 18.00.
10. Rekolekcje dla młodzieży z naszej Parafii odbędą się od 7-mego do 9-tego grudnia / od piątku do niedzieli/ w ośrodku Czyrna w Szczyrku. Gwarantujemy dużo modlitwy i świetną zabawę. Koszt 120 zł z wyżywieniem. Zapisy w zakrystii lub u Ks. Sebastiana do 1-szego grudnia. Przy zapisie podajemy dane / imię, nazwisko, numer telefonu/ oraz opłacamy zaliczkę 100 zł. Zapraszamy.