OGŁOSZENIA – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA
04.11. 2018 R.
1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Czytamy List Episkopatu Polski .Po mszach św. zmiana tajemnic różańca.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w piątek Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
w sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i dK.,
w niedzielę – 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości . Msza św. w intencji Ojczyzny – w ramach Uroczystości Gminnych w Wilkowicach o godz. 11.30 . W naszym kościele dodatkowa msza św. o godz. 15.00. Dziękujemy Bogu w dniu 100-lecia od odzyskania Niepodległości przez naszą OJCZYZNĘ. Zapraszamy.
3. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę – 10 listopada – po mszy św. wieczornej.
4. Do 8 listopada, a więc do czwartku , 10 min przed każdą mszą św., wypominki jednorazowe i modlitwy za zmarłych ( dziesiątek różańca).
Wypominki można składać codziennie w zakrystii po mszy św. Przypominamy, że wypominki roczne można zmawiać do końca listopada, a jednorazowe do 8 listopada.
5. Spotkanie – Grupy Charytatywnej w środę po mszy św. i nowennie.
6. We wtorek – 06.11.2018 roku otwarte spotkanie Secim w Bystrej / po wieczornej Eucharystii /. Zbliża się 2 niedziela listopada , zapraszamy na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w kościele św. Pawła w Bielsku o godz. 14.00.
7. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w poniedziałek – 05.11. – po mszy św. wieczornej na plebanii.
8. Zbiórki formacyjne dzieci i młodzieży o zwykłych porach.
9. W przyszłą niedzielę drugą miesiąca składka przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Od 4-tego pazdziernika działa ogrzewanie w naszych obiektach parafialnych. Bardzo prosimy o ofiary na ten cel od każdej rodziny w kopertach . Ogrzewanie jest zasilane paliwem gazowym stąd bardzo wysokie koszty . Bóg zapłać ofiarodawcom.
10. Serdeczne podziękowanie dla Panów czuwających w bramach cmentarnych , w budynku gospodarczym , ofiarodawcom na cmentarzu i w naszym kościele w dniu Wszystkich Świętych. .Bóg zapłać.
11. Msza św. w intencji zmarłych od listopada 2017 r. do listopada 2018 roku i pochowanych na naszym cmentarzu będzie w dniu 06.11.2018 roku o godz. 18.00 w naszym kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy bliskich tych zmarłych oraz do zaniesienia znicza na ich grób.