OGŁOSZENIA – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA 7.10. 2018 R.

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w sobotę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana,
2. W środę – 10.10.2018 roku po mszy św. wieczornej spotkanie Zespołu Charytatywnego.
3. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, które są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30., a po nich msza św. W niedzielę różaniec o godz. 16.30, po nim msza św. wieczorna.
4. Serdeczne Bóg zapłać ks. Tomaszowi Markowi, naszemu rodakowi za odprawienie uroczystej sumy odpustowej ku czci NMP Różańcowej i za wygłoszone kazania. Po mszy św. procesja różańcowa do pięciu ołtarzy wokół kościoła i odmówienie różańca. Bóg zapłać również wszystkim kapłanom.
Dziękuje również chórowi Cantica, Różom kobiet, Panom niosących baldachim, Ochotniczej Straż Pożarnej, siostrom zakonnym, ministrantom i lektorom, młodzieży oazowej, dziewczynkom do sypania kwiatków, chłopcom od dzwoneczków, i wam wszystkim za modlitwę i ofiary obecność.
5. W najbliższy piątek 12 października przypada 28 r. śmierci ks. Mariana Żądziuka. Msza św. w jego intencji w tym dniu o godz. 7.00, natomiast w przyszły poniedziałek, 15 października o godz. 7.00 w Domu Sióstr Jadwiżanek msza św. w intencji ks. Zenona Jasieczko w 21 r. śmierci
6. Dzisiaj o godz. 18.00 w auli św. Jana Pawła II – spotkanie przed Pielgrzymką do Ziemi Świętej . Pielgrzymka będzie końcem lutego przyszłego roku. Według informacji Biura Podróży pojawiły się jeszcze wolne miejsca na tej wyjazd. Zapraszamy.
7. Spotkania Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej we wtorek o godz. 18.30 na plebanii . Zapraszamy. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w niedzielę 14 . 10. 2018 roku w kościele św. Pawła w Bielsku-Białej.
8. Ostatnie uroczyste nabożeństwo fatimskie będzie w najbliższą sobotę – 13 pazdziernika . O godz. 18. 00 różaniec fatimski i o godz. 19.00 msza św. z odprowadzeniem figury M.B.do kaplicy na Placu Fatimskim. Czuwanie poprowadzi ks. Tomasz Marek – nasz rodak.
9. Odnowiliśmy nasze tabernakulum. Widzimy elementy wyzłocone i niklowane. Koszt tej pracy 4.600 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
10. Za tydzień – 14 pazdziernika – XVIII Dzień Papieski . Pomagamy naszymi ofiarami uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Bóg zapłać ofiarodawcom.