OGŁOSZENIA – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.09.2018 R.

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek święto Rocznicy Poświęcenia Katedry w Bielsku-Białej
w czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana, założyciela Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia, popularnie Sióstr Szarytek, które pracują w naszej parafii. Modlimy się w tym dniu szczególnie za Siostry Szarytki.
w piątek wspomnienie św. Wacława, męczennika
w sobotę święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
2. Bóg zapłać Paniom z Zespołu charytatywnego za przygotowanie spotkania i poczęstunku dla chorych i starszych w ubiegłą niedzielę w domu rekolekcyjnym Nazaret. Prosimy o podanie do zakrystii danych wszystkich osób, które podczas dnia chorych przyjęły sakrament namaszczenia chorych.
3. Odpust w naszej parafii ku czci NMP Różańcowej będziemy przeżywać 7 października.
4. Narzeczonych, którzy mają zamiar zawrzeć związek małżeński informujemy, że kurs dla narzeczonych – jako spotkanie czteroniedzielne lub sobota – niedziela – odbędzie się w pazdzierniku , Bystrej Krakowskiej, w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym Rodzin „Nazaret”Zapraszamy.
5. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa we czwartek o godz. 17.30.
6. Wyjazd na Pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę o godz. 7.30.
7. Spotkanie małżonków Ruchu Domowego Kościoła w najbliższy czwartek po mszy św. wieczornej . Zapraszamy.
8. Spotkanie obojga rodziców – dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. odbędzie się w niedzielę 30 września . Poświęcenie różańców o godz. 10.55 , następnie msza św. i katecheza w auli św. Jana Pawła II. Natomiast od początku pazdziernika zapraszamy dzieci i rodziców do pilnego udziału w modlitwie różańcowej.