OGŁOSZENIA – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA 16. 09. 2018 R.

Dzisiaj z racji 16-tego dnia miesiąca modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II.
1. Dziś III niedziela miesiąca obchodzona jako Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą składaną do skarbony pod krzyżem wspieramy Radio „Anioł Beskidów”. Bóg zapłać ofiarodawcom.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
we wtorek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona dzieci i młodzieży. Na mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy wraz z rodzicami.
w czwartek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i towarzyszy
w piątek święto świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Jest to także III piątek miesiąca oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu, w tym dniu o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
3. W środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
4. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa w czwartek o godz. 17.30.
5. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii dzień chorych i starszych. Dodatkowa msza św. dla chorych i starszych o godz. 15.00, w czasie której będzie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych oraz błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, przed mszą św. okazja do spowiedzi. Po mszy św. poczęstunek w domu rekolekcyjnym Nazaret. Na tę mszę św. zapraszamy wszystkich chorych i starszych. Postarajmy się, aby przywieźć wszystkich starszych nie wychodzących z domu, nawet tych, których odwiedzamy w pierwsze piątki, jeśli stan zdrowia na to pozwala.
6.Spotkania ministrantów i lektorów w soboty o godz. 9.00. Spotkanie Dzieci Maryi w soboty o godz. 10.00., młodzieży oazowej w piątek po mszy św. wieczornej.
7. W sobotę 29 września Pielgrzymka Wspólnoty Charytatywnej i ich bliskich do Częstochowy. Wyjazd o godz. 7.30 z parkingu przy kościele.
8. Spotkanie uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej w dniu 7 .X . o godz. 18.00 w auli św. Jana Pawła II . Mamy już 9 uczestników zapisanych na tę pielgrzymkę. Zapraszamy.
9. Dzisiaj podczas mszy św. o godz. 11.00 dziękujemy Siostrom Miłosierdzia za 65-lat pracy i modlitwy w naszej Parafii. Bóg zapłać.