OGŁOSZENIA – 22 NIEDZIELA ZWYKŁA
02.09.2018 R.

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu oraz zmiana tajemnic różańca św.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca i pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy do licznego udziału w nowennie do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa we czwartek o godz. 17.30 i we mszy św. o godz. 18.00 w czasie której komunia św. będzie udzielana pod dwiema postaciami chleba i wina.Odwiedziny chorych w piątek o godz. 8.00. Prosimy o uzupełnienie stałej listy chorych.
3. Msze św. od jutrzejszego dnia będą w tygodniu codziennie rano i wieczorem, o godz. 7.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą mszą św. oraz w pierwszy piątek od godz. 17.00. W tym dniu od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i o godz. 18.00 odmówienie litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na msze św. na godz. 18.00 w piątek w sposób szczególny zapraszamy młodzież. Kancelaria czynna po mszach św. rano i wieczorem za wyjątkiem niedziel i świąt.
4. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża idk. Kościoła
w piątek wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika
w sobotę Święto Narodzenia N.M.P.
5. Zakończył się czas wakacyjny. Rozpoczęcie roku formacyjnego dzieci i młodzieży w amfiteatrze w Żywcu w sobotę – 8 września. Początek o godz. 9.30, 9.45 Sakrament Pojednania, 10.30 msza św. Zapisy w zakrystii lub u Ks. Sebastiana do środy – 5 września.
Spotkanie młodzieży oazowej w piątek po mszy św. wieczornej.
6. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św. wieczornej.
7. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim którzy przygotowali Dożynki Diecezjalne i Powiatowe w Bystrej. Za poświęcenie Strażaków z OSP Bystra, Pań z Koła Gospodyń Wiejskich, wielu ludzi dobrej woli , naszych Samorządowców, Chórowi i Orkiestrze , Wam wszystkim Bracia i Siostry za dar pracy i modlitwy. Bóg zapłać.
8. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca składka przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać ofiarodawcom.
9. Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 Szkoły Podstawowej nr 1 w Bystrej Krakowskiej w poniedziałek, 3 września mszą św. o godz. 9.00, na którą zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz pracowników szkoły. Po mszy św. przejście dzieci do szkoły i około godz. 10.00 rozpoczęcie roku szkolnego.
10. Kolejna – „ Słodka niedziela ” 9 września. Jeżeli kupujemy ciasto wspomagamy wyprawę młodzieży na ŚDM do Panamy. W niedługim czasie także rozpoczniemy wtorkowe spotkania Szkoły Nowej Ewangelizacji – „ Cyryl i Metody”. Zapraszamy.