OGŁOSZENIA – 21 NIEDZIELA ZWYKŁA
26.08.2018 r.
1. W dzisiejszą niedzielę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Prośmy o modlitwę za nami Matkę Chrystusa, za naszą Ojczyznę i za Kościół w Polsce.
Dziś przeżywamy również w naszej parafii uroczystość Dożynkową. Dziękujemy za obecność Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Romana Pindla i jego błogosławieństwo dla naszej pracy i codziennego życia. Uroczysta msza św. o godz. 11.00 na placu za budynkiem OSP Bystra.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie św. Moniki,
we wtorek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
we środę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela Pierwsza sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP.
4. W czwartek nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa o godz. 17.30.
5. Dzisiaj także coroczna pielgrzymka do Cieszyna ku czci św. Melchora , prezbitera i męczennika
6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Diecezji. Bóg zapłać ofiarodawcom.
7. W najbliższy piątek wyruszamy do Lwowa . Msza św. o godz. 6.00 w naszym kościele i po pakowaniu wyruszamy na trasę.