OGŁOSZENIA – 20 NIEDZIELA ZWYKŁA
19.08.2018r.
1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie św. Bernarda , opata i dk. Kościoła
we wtorek wspomnienie św. Piusa X , papieża
w środę wspomnienie N.M.P. Królowej
w piątek Święto Świętego Bartłomieja , Apostoła
2. W najbliższą niedzielę – 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej . Po każdej mszy św. akt zawierzenia naszej Królowej z Jasnej Góry.
3. Także w niedzielę – 26 sierpnia- Uroczystość Dożynkowa Powiatu Bielskiego, Diecezji Bielsko-Żywieckiej, Gminy Wilkowice i Miejscowości Bystra . To dziękczynienie Opatrzności Bożej za dar urodzaju, za owoce sadów i działek . To dziękczynienie za opiekę Bożą i ochronę przed żywiołami które są tak niebezpieczne w naszych czasach. Delegacje z całej Diecezji Bielsko-Żywieckiej przybędą ok. godz. 10-tej na parking przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bystrej. Ok. 10.30 wyruszy korowód dożynkowy w kierunku placu za budynkiem OSP Bystra. Po przybyciu korowodu – o godz. 11.00 uroczysta msza św. pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Romana Pindla. Zapraszamy do licznego udziału w tej dziękczynnej uroczystości.Uwaga !!! Mszy św. w naszym kościele o godz. 11.00 nie będzie.
4. We czwartek ok. 17.20 modlitwa Wspólnoty św. Ojca Pio . Przed godz. 18-tą dodamy także modlitwę naszej Nowenny do Krwi Chrystusa.