OGŁOSZENIA – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA
5.08.2018 R.
1. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości i abstynencji. Podejmijmy abstynencję i modlitwę za tych, którzy są zniewoleni alkoholem oraz otoczmy modlitwą tych, którzy cierpią z powodu nadużywania alkoholu swoich najbliższych.
2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca św.
3. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego
we środę wspomnienie św. Dominika, kapłana
w czwartek wspomnienie bł. Teresy Benedykty od Krzyża ( Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, współpatronki Europy
w piątek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
w sobotę wspomnienie św. Klary, dziewicy
4. Mamy komplet Pielgrzymów do Lwowa. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki w naszym kościele w piątek – 31 sierpnia o godz. 6.00. Po mszy św. wyruszamy.
5. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św. wieczornej.
6. W poniedziałek – 6 sierpnia – przypada Święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu o godz.18.30 na plebanii spotkanie Apostolatu Maryjnego. Zapraszamy.
7. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca składka przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać ofiarodawcom.
8. Ks. Przemysław Sawa zaprasza na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie
w dniu 12 sierpnia o godz. 14.00 do św. Pawła w Bielsku-Białej.