OGŁOSZENIA – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.07.2018 R.
1. Dziś 15 niedziela zwykła. Spotykając się na Eucharystii nie tylko z Bogiem, ale i z braćmi, znajdujemy odpowiedź na ewangeliczne pytanie: Kto jest moim bliźnim? Uczestnicząc w tej Uczcie braterskiej miłości, uczymy się prawdziwego chrześcijaństwa od Chrystusa, który tak umiłował ludzi, że oddał za nich swoje życie.
2. Jutro, w poniedziałek przypada wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel oraz modlimy się w naszym kościele przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II
3. W poniedziałek o godz. 8.50 msza św. przed wyjazdem dzieci i młodzieży do Czarnogóry. Po mszy św. wyjazd na 'Wakacje z Bogiem”.
4. We czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, w piątek, przypada III piątek miesiąca, oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu w czasie nabożeństwa o godz. 17.30.
5. W najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej kolejny koncert. Wystąpi Roman Gryń – trąbki – Poznań oraz Bogdan Narloch – organy – Koszalin. Serdecznie zapraszamy.
6. Bóg zapłać za składane na tacę ofiary na Dom Księży Emerytów w Andrychowie. Po mszy św. zapraszamy na dobre ciasto które przygotowała młodzież . Ofiary dla wyjeżdżających na ŚDM do Panamy w styczniu 2019 roku.