OGŁOSZENIA – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA 08.07.2018 R.

1. W tym tygodniu obchodzimy następujące dni liturgiczne:
w środę wspomnienie św. Benedykta , opata, patrona Europy
w czwartek wspomnienie Brunona Bonifacego z Kwerfurtu , biskupa i męczennika
w piątek wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
2. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa we czwartek o godz. 17.30.
3. W piątek , 13 lipca – kolejne czuwanie fatimskie w naszej Parafii. O godz. 18.00 Różaniec Fatimski , o godz. 19.00 Msza św. i odprowadzenie figury M.Bożej do kaplicy na Placu Fatimskim. Czuwanie poprowadzi Ks. Marek Modzelewski , moderator Wspólnoty Rekolekcyjnej z Nazaretu. Zapraszamy czcicieli M.Bożej Fatimskiej. ,
4. Przypominamy, że w naszej Parafii, we wszystkie soboty lipca po mszach św. wieczornych odbywają się recitale organowe. W najbliższą sobotę po mszy św. wieczornej wystąpi: Przemysław Kapituła – organista z Warszawy. Serdecznie zapraszamy.
5. Organizatorzy wyprawy wakacyjnej – „ Wakacje z Bogiem” informują , że zmieniła się pora wyjazdu do Czarnogóry. Wyjazd nastąpi o godz. 9.00 w poniedziałek – 16 lipca – z parkingu przy naszym kościele. Organizatorzy bardzo proszą , aby przekazać wszystkim uczestnikom oraz rodzicom tę informację.
6.Mamy już ok. 30-tu uczestników Pielgrzymki do Lwowa . Pielgrzymka ma miejsce w dniach 31 sierpnia/piątek/, 1 września /sobota/ oraz 2 września/niedziela/. Koszt 460 zł. Wpłata początkowa 200 zł. Biuro Podróży prowadzi zapisy także u siebie. Zatem zapraszamy na spacer po Lwowie na koniec wakacji. Spotkanie organizacyjne w niedzielę 29 lipca 2018 roku o godz. 18.00 w auli św. Jana Pawła II w przyziemiu naszego kościoła.
7.W przyszłą niedzielę ofiary na tacę na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie . Bóg zapłać ofiarodawcom. Po mszach św. przy kościele możemy zakupić ciasto – przekazując opłatę na przygotowania do ŚDM w Panamie. W imieniu młodzieży serdecznie dziękujemy.