OGŁOSZENIA – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.06.2018

1. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. o godz. 18.00, w czwartek w połączeniu z nowenną do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa. W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w czwartek wspominamy św. Ireneusza, biskupa i męczennika
w piątek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00. i 18.00.
3. Miesiąc lipiec w naszej parafii, to tradycyjnie miesiąc recitali organowych. Pierwszy koncert organowy w sobotę, 7 lipca, po mszy św. o godz. 18.00/ czyli ok. 18.30 / . Wystąpi Krzysztof Ostrowski – organy – Warszawa oraz Chór Cantica – dyrygent Janina Rosiek. Serdecznie zapraszamy.
4. Dzisiaj Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela .
5. Rozpoczął się czas wakacyjny, czas urlopów. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witamy i życzymy miłego odpoczynku.
6. W czwartek – 5 lipca w Parafii Bystra Śląska – inauguracja XXIII Dni Bystrej . Po Mszy św. ok. 19-tej występ Zespołu Bystrzańskie Słowiki. Następnie degustacja potraw regionalnych w przyziemiu kościoła . Zapraszamy.
7. W najbliższą sobotę o godz. 19.00 na plebanii spotkanie Parafialnych Rad – Duszpasterskiej i Ekonomicznej. Serdecznie zapraszam .
8. Wycieczka autokarowa na Ukrainę , do Lwowa w dniach 31 sierpnia / piątek/ – 02.09. września / niedziela / . Zapisy w zakrystii do końca czerwca . Koszt 460 zł – przy grupie 45 osób. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu i przekazanie wpłaty początkowej 200 zł . Informacje na stoliku pod chórem. Zapraszamy.
9. Kończymy półrocze poświęcone – potężnemu remontowi w Domu Nazaret / ok. 30 tys. zł./ , porządkowaniu zieleni przed kościołem – usunięcie kilku drzew, usunięcie korzeni, posadzenie nowych krzewów / 25 szt./ oraz drzew . Trwa także niewielki remont na zewnątrz kościoła / za prezbiterium/ . Koszt ok. 7 tys. zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.