OGŁOSZENIA – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018 R.

1. Bezustannie i w tajemniczy dla nas sposób – Bóg dokonuje w nas dzieła zbawienia. Jego Królestwo rozrasta się pośród nas , bo On jest Panem.
2. Składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski św. Jana Pawła II w Krakowie. Bóg zapłać ofiarodawcom.
3. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. o godz. 18.00.
4. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w czwartek wspominamy św. Alojzego Gonzagę , zakonnika
także we czwartek obchodzimy imieniny Siostry Przełożonej Janiny . Modlimy się zwłaszcza w intencji Siostry Janiny podczas Nowenny i Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
5. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej we wtorek – 19 czerwca na plebanii po mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
6. W piątek kończymy rok szkolny 2017/18 . Msza św. na zakończenie roku szkolnego w naszym kościele o godz. 9.00. Zapraszamy dzieci , rodziców , nauczycieli i wychowawców oraz pracowników szkolnych.
7.Trwa Kurs Alpha w domu Nazaret. Kolejne spotkanie we wtorek – 19 czerwca o godz. 19.00. Zapraszamy.
8. Dzieci i młodzież z grup formacyjnych zapraszamy na Nowennę i Mszę św. w najbliższy czwartek. Następnie ognisko przy Domu Nazaret. Zachęcamy do spowiedzi na koniec roku szkolnego.
9. Dzisiaj , w niedzielę – na godz. 18.00 przybywa do Domu Nazaret Ks. Włodzimierz Krywecki z dziećmi i młodzieżą ze Lwowa . Będą wśród nas do niedzieli – 24 czerwca . Dom Nazaret zapewnia gratisowe – zamieszkanie i wyżywienie naszym gościom ze Wschodu. Zachęcamy naszych Parafian , aby odwiedzić uczestników tego wypoczynku i okazać im swoją życzliwość.
10.W niedzielę – 24 czerwca- przypada liturgiczna uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela .
11.Wycieczka autokarowa na Ukrainę , do Lwowa w dniach 31.08. / piątek / – 02.09. / niedziela /. Zapisy w zakrystii do końca czerwca . Koszt 460 zł – przy grupie 45 osób. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu i wpłatę 200 zł.Informacje na stoliku pod chórem . Zapraszamy.