OGŁOSZENIA – 10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018 R.

1. Dziękujemy Bogu za Wspólnotę Kościoła , za to że jesteśmy jedną rodziną , mamy świadomość bycia braćmi i siostrami w wierze. Temu kto nas zaprosił na Eucharystię złóżmy należny hołd uwielbienia.
2. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. o godz. 18.00.
3. W środę , 13 czerwca będzie kolejne nabożeństwo fatimskie. Różaniec fatimski o godz. 18.00 , następnie msza św. o godz. 19.00 i odprowadzenie figury Matki Bożej do kaplicy na placu fatimskim. Czuwanie prowadzi Ks. Tomasz Marek – nasz rodak.
4. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie św. Barnaby , Apostoła .
w środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
w czwartek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
w sobotę modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II
5. Zbiórki dzieci i młodzieży o zwykłych porach.
6. W kolejne niedziele , po mszy św. o godz. 9.00 spotkania formacyjne kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
7. Spotkanie przed wyjazdem na „ Wakacje z Bogiem” odbedzie się w dniu 16.06. – sobota o godz. 19.00 w auli św. Jana Pawła II. Oddajemy wypełnione karty i wpłacamy 230 euro.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest kolejny numer Naszej Arki, dla dzieci Mały Gość Niedzielny numer czerwcowy, Ola i Jaś, Droga dla młodzieży oraz Źródło, Gość Niedzielny i Niedziela.
9. Bóg zapłać za ofiary złożone na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Wartość ofiar 920 zł.
10. Akcja Katolicka rozprowadza przy kościele – kolejny – 60-ty numer Bystrzańskiej Jutrzenki. Ofiary na cele statutowe Akcji Katolickiej. Bóg zapłać.
11. Zapraszamy serdecznie na stoisko z zabawkami w sobotni wieczór i niedzielę po mszach św. Zebrane środki przeznaczymy na działalność Zespołu Charytatywnego . Ofiarodawcy zabawek dziękujemy za dar serca.
12. Już od marca 8-osób z naszej parafii zostało objęte dotacją z Caritasu. – na comiesięczne zakupy artykułów spożywczych. Dziękując Bogu za ten dar serca spotkamy się na ognisku przy Domu Nazaret w dniu 14 czerwca o godz. 19.00.