OGŁOSZENIA – 9 NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.06.2018 R.

1. Procesje Oktawy Bożego Ciała , Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa – codziennie po mszach św. o godz. 18.00. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe podczas procesji Odpustowej.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przyjdźmy licznie na msze św. wieczorną, na godz. 18.00, całymi rodzinami, by odnowić AKT POŚWIĘCENIA RODZIN NASZEJ PARAFII NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA . Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
3. W tym tygodniu przypada I czwartek . W związku z tym podczas mszy św. wieczornej komunia św. będzie udzielana pod dwiema postaciami chleba i wina. Zachęcamy do licznego uczestnictwa, tym bardziej, że jest to zakończenie oktawy Bożego Ciała. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa w tym dniu po mszy św. wieczornej w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą mszą św. oraz w czwartek od godz. 17.00.
4. W poniedziałek o godz. 19.00 Spotkanie Wspólnoty Apostolatu Maryjnego na plebanii.
5. We wtorek o godz. 19-tej w Domu Nazaret kolejne spotkanie – Kursu Alpha . Zapraszamy , aby dołączyć do tej wspólnoty wtorkowej. Zapraszamy parafian na kurs Nowe Życie organizowany w Domu Nazaret w dniach 8-10 czerwca. Zapisy na stronie SECIM .pl / niezbędne informacje pod numerem telefonu określonym dla chętnych w zakrystii/. Także 10 czerwca msza św. w kościele św. Pawła o godz. 14.00. o uzdrowienie.
6. W środę o godz. 19.00 na plebanii spotkanie Wspólnoty Charytatywnej. Zapraszamy.
7. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św. wieczornej.
8. W przyszłą niedzielę – 10 czerwca – Wspólnota Charytatywna będzie prowadzić sprzedaż zabawek przy kościele. Ofiary na cele i działania Wspólnoty Charytatywnej. Bóg zapłać.
9. Przed tygodniem wspieraliśmy pracę misyjną Siostry Teresy Bełch w Afryce. Wartość ofiar 6.982 , 64 zł. W dzisiejszą niedzielę składamy ofiary do skarbonek przy kościele na Światynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Bóg zapłać ofiarodawcom.
10. Pragnę serdecznie podziękować dzisiejszemu sumiście, Ks.Kustoszowi Stanisławowi Oskwarkowi ze Szczyrku – Górki. Serdecznie dziękuję za słowo głoszone podczas Odpustu. Do podziękowań pragnę dołączyć najserdeczniejsze życzenia, wiele łask Bożych, zdrowia i radości na każdy dzień posługi kapłańskiej. Pragnę także podziękować wszystkim księżom.
11. Dziękuję także Siostrom Szarytkom i Jadwiżankom , chórowi Cantica, OSP ze sztandarem, paniom niosącym światło, dzieciom i młodzieży, ministrantom i lektorom, i Wam wszystkim bracia i siostry za obecność i wspólną modlitwę.