OGŁOSZENIA – 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA 22.04.2018 R.

1. Dziś 4 niedziela wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Modlimy się o liczne powołania do kapłaństwa i zakonu.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski,
w środę święto św. Marka, Ewangelisty. W tym dniu po mszy św. porannej procesja błagalna o urodzaje, a po mszy św. wieczornej Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.
3. Dzisiaj o godz. 18.00 w auli św. Jana Pawła II – spotkanie dotyczące jesiennej Pielgrzymki do Libanu. Wszelkie informacje i zapisy na spotkaniu.
4. Katecheza dla młodzieży przed bierzmowaniem zawsze w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00. Obecność obowiązkowa.
5. W zakrystii należy odebrać kartę kolonijną na Wakacje z Bogiem , wypełnić ją i dostarczyć 16 czerwca , w sobotę – po mszy św. godz. 18.00 / czyli ok. 18.45 / na spotkaniu organizacyjnym przed wyjazdem. Wtedy także należy wpłacić 230 euro.
6. Otwarte spotkania SECIM w pierwsze i trzecie wtorki miesiąca . Natomiast kurs Alpha rozpoczniemy w dniu 8 maja o godz. 19.00. Dokładne informacje będą na plakatach. Kurs będzie trwał 8 kolejnych wtorków.
7. Serdeczne słowa podziękowania dla Wspólnoty Charytatywnej za ofiarowanie dla Parafii nowego gongu oraz kadzidła . Wartość tego zakupu ok. 3 tys . zł. Nowy gong i kadzidło poświęcimy na początku mszy św. o godz. 9.00. Bóg zapłać ofiarodawcom.