OGŁOSZENIA – 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 08.04.2018 R.

1. Dziś 2 niedziela wielkanocna. Po mszach św. adorujemy Najświętszy Sakrament i modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego.Także dzisiaj spotkanie kandydatów do I Komunii św. i ich rodziców .Msza św. o godz. 11.00 i katecheza w auli św. Jana Pawła II.
2. Za tydzień – 15 kwietnia na mszę św. o godz. 11.00 i katechezę w auli św. Jana Pawła II zapraszamy dzieci świętujące rocznicę Komunii św. i ich rodziców. Uroczysta rocznica Komunii św. – 20 maja o godz. 11.00.
3. We wtorek spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej po mszy św. wieczornej na plebanii.
4. W środę spotkanie Wspólnoty Chatytatywnej po mszy św. wieczornej na plebanii. Przypominamy dzieciom o przyniesieniu skarbonek wielkopostnych.
5. We czwartek spotkanie Ruchu Domowego Kościoła po mszy św. wieczornej.
6. Spotkania formacyjne dzieci i młodzieży o zwykłych porach.
7. Spotkania SECIM ruszają w najbliższy piątek po mszy św. wieczornej. W niedługim czasie w naszej Parafii także Kurs Alpha dla wszystkich Parafian . Prowadzi Ks. Przemysław Sawa ze Wspólnotą.
8. Pielgrzymka dziękczynna po I Komunii św. w poniedziałek 21 maja do Krakowa do Centrum św. Jana Pawła II. Zapraszamy.
9. Młodzież przygotowująca się do ŚDM w Panamie przygotowała ciasto .
Ofiary z tej akcji przy naszym kościele jako pomoc na ten wyjazd. Bóg zapłać.
10. Przez najbliższe 2-miesiące będzie trwał remont zieleni przed naszym kościołem. Zostały usunięte stare drzewa które zagrażały bezpieczeństwu ludzi i pojazdów. Następnie będą usunięte stare korzenie drzew od tablicy szlaków papieskich do figury św. Jana Pawła II. Cały ten odcinek uzupełnimy nową ziemią , wyrównamy i posadzimy nową zieleń. Bóg zapłać za pomoc w wycięciu starych drzew. Bóg zapłać ofiarodawcom.