OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11.03.2018 R.
4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. Dziś czwarta niedziela Wielkiego Postu, zwana niedzielą radości.
Polecamy w modlitwie naszą Parafię w czasie Rekolekcji Wielkopostnych Plan rekolekcji wielkopostnych na stoliku pod chórem. Spowiedz św. przez cały dzień we wtorek.
2.Gorzkie Żale o godz. 16.30., Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. i 19.00. oraz w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00. Zachęcamy do udziału.
3. W piątek , w 16 dniu marca podczas mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II.
4. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa we czwartek o godz. 17.30. W piątek o godz. 17.00 – oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu,
5. Przed wejściem do kościoła jest rozprowadzany Baranek Wielkanocny Caritas oraz Paschalik – minimalna ofiara 9 zł. Ofiary z tej sprzedaży będą przeznaczone na cele charytatywne. Można również nabyć kartki świąteczne.
6. Za dwa tygodnie Niedziela Palmowa. Tradycyjnie w tym dniu poświęcenie palm i procesja wokół kościoła. Zachęcamy już dziś do wykonania palm i ogłaszamy konkurs na najładniejszą i największą palmę.
7. Spotkanie Parafialnego ddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w dniu 13.03. 2018 r. / wtorek/ po mszy św. wieczornej na plebanii. Spotkanie Oazy Rodzin – Ruchu Domowego Kościoła odbędzie się w dniu 15 marca / czwartek/ po mszy św. wieczornej.
8. W niedzielę – 18 marca w naszym kościele obejrzymy – „Misterium Paschalne ” w wykonaniu Kameralnego Teatru Małych Form – Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej. Msza św. o godz. 11.00 będzie bez kazania. Następnie ok. 11.30 odbędzie się to Misterium w naszym kościele. Zapraszamy.
9. W niedzielę – 18 marca – Zapraszamy do Domu Kultury – „ Promyk”- na film – „ Dwie Korony”o św. Maksymilianie Kolbe. Wstęp wolny.
10. Spotkania formacyjne dzieci i młodzieży o zwykłej porze. Zapraszamy.
11. W najbliższy czwartek w Domu Nazaret – „ Wiosenny Dzień Skupienia -kapłanów naszej Diecezji . Rozpoczynamy o godz. 17.00.