OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2018 R.

1. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.00 gościmy Chór Cantica. Po mszy św. zapraszamy na opłatek i obiad do Domu Nazaret.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, b-pa i dK,
we czwartek święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła
w piątek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa,
3. W sobotę – 13 stycznia – zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli kolędę. Wszystkim odwiedzonym Rodzinom wyrażamy wdzięczność za życzliwość i ofiary złożone z tej okazji. Część ofiar przeznaczona jest zgodnie z zarządzeniem ks. bp. Ordynariusza na potrzeby diecezji i potrzeby parafii. W intencji wszystkich Rodzin odwiedzonych przez ks. Proboszcza zostanie odprawiona msza św. dzisiaj w niedzielę o godz. 9.00., natomiast w intencji Rodzin odwiedzonych przez ks. Sebastiana również dzisiaj o godz. 7.00.
4. Spotkanie rodziców oraz kandydatów do pierwszej spowiedzi i Komunii św. ma miejsce w dniu dzisiejszym. Ok. 10.50 poświęcimy świece komunijne, następnie msza św. i katecheza w auli św. Jana Pawła II. Zapraszamy.
5. Dzisiaj, w niedzielę zapraszamy na Jasełka, w wykonaniu dzieci i młodzieży Emaus. Przedstawienie odbędzie się w auli św.Jana Pawła II o godz. 15.00.
6. Na Jasełka o godz. 15.00 – zapraszamy Róże Różańcowe, Akcję Katolicką, Rady Parafialne Duszpasterską i Ekonomiczną, Wspólnotę Charytatywną , Apostolat Maryjny, Krąg Rodzin. Po zakończeniu Jasełek ok. 16-tej zapraszamy te wspólnoty do Domu Nazaret na opłatek i ciepły podwieczorek.
7. W czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
8. W piątek po mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne SECIM w kościele.
9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny obszernie informuje o spotkaniu opłatkowym Akcji Katolickiej w Bystrej. Mamy także relację o pracy duszpasterskiej w Bystrej Krakowskiej. Mały Gość Niedzielny zawiera płytę oraz plakat z Kamilem Stochem. Koszt tych gazet 5 zł.
10. Serdecznie witamy w naszej Parafii Siostrę Miłosierdzia Katarzynę Brzezińską. Siostra Katarzyna zamieszka w Domu Sióstr Miłosierdzia , a jednocześnie będzie pracować jako pielęgniarka w Szpitalu w Bystrej.
11. Wyjazd na Zimowe Spotkanie Rodzinne do Tenczyna w piątek o godz. 15.30 z parkingu przy kościele. Kolacja w Domu Ojców Kapucynów w Tenczynie o godz. 18.00. Na wyjazd rodzinny zapisana jest 48 osobowa grupa.
12. Nasza Parafia przygotowała Pielgrzymkę „Na Kresy Południowo-Wschodnie ”
w dniach 11 czerwca – 17 czerwca 2018 roku / poniedziałek-niedziela/. Zapisy w zakrystii , tam także pobieramy plan wyprawy. Koszt 1.250 zł oraz 100 zł na bilety. Przy wpisie na listę pielgrzymów wpłacamy 200 zł. Zapraszamy. Mamy także jesienną Pielgrzymkę do Libanu . Plan wyprawy i koszty na folderze w zakrystii. Zapraszamy.
13. Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie obiektów parafialnych. Koszt ogrzewania za grudzień – 4.370 zł. Bóg zapłać.