OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 07.01.2018 R.

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które jest wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią chrztu chrześcijańskiego.
2. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego. W tym czasie wspominamy misterium Chrystusa w całej pełni.
3. Dzisiaj, o godz. 15.00 Jasełka w auli św. Jana Pawła II . Jasełka przygotowała młodzież ze Wspólnoty Emaus. Po Jasełkach serdecznie zapraszamy aktorów, opiekunów. rodziców i naszą służbę liturgiczną na spotkanie w Domu Nazaret o godz. 16.00 .
4. Dziękujemy Zespołowi „Mali Hyrni” z Nowego Targu za przybycie do naszej Parafii. Dziękujemy za Jasełka i piękne życzenia. Bóg zapłać .
5. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Bystrej Krakowskiej bardzo serdecznie zaprasza wszystkich chętnych parafian do udziału w „Konkursie Kolęd i Pastorałek” który odbędzie się w dniu 20.01. 2018 r. / sobota/ o godz. 14.00 w kościele parafialnym Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa w Bystrej Krakowskiej. Regulamin konkursu i karty zgłoszeń są do pobrania w zakrystii.
6. Spotkanie modlitewne SECIM w piątek – 12 stycznia – po mszy św. wieczornej w naszym kościele. Temat : „Bycie z Panem”.
7. W sobotę – 13 stycznia- Diecezjalny opłatek Akcji Katolickiej w Bystrej Krakowskiej. O godz. 11.00 Msza św. w naszym kościele której przewodniczy Ks. Biskup Tadeusz Rakoczy. Następnie spotkanie opłatkowe w Domu Strażaka.
8. W W niedzielę – 14 stycznia – odbędą się XVIII Bystrzańskie Spotkania z Kolędą . Rozpoczynamy wspólną kolędą o godz. 16.30 przy Domu Nazaret , następnie przejście do kościoła i koncert pierwszego chóru . Msza św. o godz. 17.00 . Po mszy św. dalszy ciśąg koncertu. Po występach chórów w kościele , spotkanie przy stole w OSP Bystra. Pokazu sztucznych ogni nie będzie.
9. Wyjazd na Zimowisko Rodzinne do Tenczyna w piątek – 26 stycznia . Mamy jeszcze pięć wolnych miejsc. Zapisy u Siostry Barbary Romaniak. Zapraszamy.