OGŁOSZENIA – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA
12.11. 2017 R.

1. Dziś obchodzimy dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie świętych pierwszych Męczenników Polski, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
w czwartek modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II
w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
3. W czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
4. Spotkanie grup formacyjnych dzieci i młodzieży o zwykłych porach .
5. Od drugiej niedzieli listopada modlimy się przed mszami św. o 7.00 , 9.00 i 11.00 w intencji zmarłych poprzez roczne wypominki.
6. Od listopada konieczne jest ogrzewanie naszego kościoła – nawy głównej i przyziemia oraz budynku plebanii. Bardzo prosimy rodziny naszej Parafii o ofiary na ten cel w kopertach z nazwiskami i imionami oraz adresem ofiarodawców. Instalacja grzewcza jest zasilana paliwem gazowym stąd jesienną i zimową porą opłaty są bardzo wysokie. Bóg zapłać ofiarodawcom.
7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
8. Przed wejściem do kościoła można nabywać znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na cele charytatywne w naszej parafii.Możemy także zakupić – Kalendarze mówiące o rodzinie na 2018 rok.
9. Wójt Gminy Wilkowice informuje , że sołtys wsi Bystra będzie pobierał IV ratę podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości za 2017 rok. Pobór podatku odbędzie się w budynku przy ulicy Skośnej 4 w Bystrej w dniach od 13 do 15 listopada 2017 roku w godz. od 9.00 do 18.00.
10. Wójt Gminy Wilkowice zaprasza mieszkańców na spotkanie w dniu 16.11.2017 roku o godzinie 17.00 do budynku OSP / sala na pierwszym piętrze/ przy ulicy Szkolnej w Mesznej , celem omówienia budowy kanalizacji w Mesznej i Bystrej Południowej , zaplanowanej do realizacji w latach 2017 – 2018 .