OGŁOSZENIA – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.10. 2017 R.

Dzisiaj obchodzimy Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej . Dziękujemy Bogu za opiekę Matki Bożej nad naszą Wspólnotą Parafialną. 1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,
w piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana,
2. Dziękujemy Bogu za wczorajszą wyprawę – „ Różaniec do granic”. Uczestniczyło w tej wyprawie do Istebnej ok. 50 osób z naszej Parafii.
3. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, które są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30., a po nich msza św. W niedzielę różaniec o godz. 16.30, po nim msza św. wieczorna.
4. Serdeczne Bóg zapłać ks. Prałatowi Antoniemu Kulawikowi z Bielska-Białej – za odprawienie uroczystej sumy odpustowej ku czci NMP Różańcowej . Natomiast Ks. Krzysztofowi Pawełczykowi z Pietrzykowic za wygłoszone kazania. Po mszy św. procesja różańcowa do pięciu ołtarzy wokół kościoła i odmówienie różańca. Bóg zapłać również wszystkim kapłanom. Ks. Krzysztofa zapraszamy do poprowadzenia czuwania fatimskiego w najbliższy piątek.
Dziękuje również chórowi Cantica, Różom kobiet, Panom niosących baldachim, Ochotniczej Straż Pożarnej, siostrom zakonnym, ministrantom i lektorom, młodzieży oazowej, dziewczynkom do sypania kwiatków, chłopcom od dzwoneczków, i wam wszystkim za modlitwę i ofiary obecność.
5. W najbliższy czwartek 12 października przypada 27 r. śmierci ks. Mariana Żądziuka. Msza św. w jego intencji w tym dniu o godz. 7.00. Dodamy także intencję w 20 r. śm. Ks. Zenona Jasieczko.
6. Wyjazd na Pielgrzymkę na Węgry w sobotę – 14 . 10. 2017 r. o godz. 5.00 z parkingu przy kościele.
7. Spotkania formacyjne grup dziecięcych i młodzieżowych o zwykłych porach. Spotkanie Ruchu Domowego Kościoła w dniu 09.10.2017 r. / poniedziałek/ – po mszy św. wieczornej . Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w diu 10.10.2017 roku / wtorek/po mszy św. wieczornej na plebanii. Zapraszamy.
8. W niedzielę – 15.10.2017 roku tradycyjne liczenie wiernych.
9. Także w niedzielę – 15.10. 2017 roku o godz. 17.30 w naszym kościele – koncert Zespołu Proboszczowie. Wstęp wolny.
10. W tygodniku Niedziela – artykuł o modlitwie różańcowej w naszym kościele. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.
11. W dniu 14.10 / sobota/ o godz. 16.30 w kościele w Wilkowicach Koncert Muzyki Chóralnej – „Gaude Cantem”.
12. W sobotę – 14.10 – Piknik Charytatywny od godz. 13.00 na biwaku przy ul. Fałata. Całkowity dochód na leczenie i rehabilitację chorego Maksia / roczne dziecko/.