Intencje mszy św. – 01.10.- 08.10.2017 r.
XXVI Niedziela Zwykła – 01.10.2017 r.
6.30- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
7.00- ZA PARAFIAN
9.00- + Władysław i Konstantyna Małysiak z córką Małgorzatą i Zygmuntem
11.00- W 1 r. urodzin Mateusza o bł. Boże dla dziecka i rodziny
16.30- Rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych
17.00- + Zenon Imielski
Poniedziałek – 02.10.2017 r. – wspomnienie św. Aniołów Stróżów
6.30- Różaniec
7.00- + Urbańska Maria z mężem i + Maria Kwaśna z mężem
17.30- Nabożeństwo różańcowe
18.00- + Aleksandra Waluś
Wtorek – 03.10. 2017 r.
6.30- Różaniec
7.00- + Stanisław Adamczyk i Zdzisław Kiełbas
17.30- Nabożenstwo różńcowe
18.00- + Edward Płonka z rodzicami oraz spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii
Środa – 04.10.2017 r. – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
6.30- Różaniec
7.00- + Józef Kwiatek
17.30- Nabożeństwo różańcowe i nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy
18.00- + Edward Mikołajek 5 r. śm.
I Czwartek – 05.10.2017 r. – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
6.30- Różaniec
7.00- + Jadwiga Grabowska 1 r. śm.
17.00- Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św.
18.00- Msza św. za zmarłych: Józef Ligocki, Adaś Gębala, Kazimiera Damek, Anna Fenik, Kazimierz Siuda, Marianna Bobkiewicz, Władysław Drożdż, Walenty Kwaśny, Małgorzata Wala, Julianna Butor, Józef Pośpiech.
I Piątek – 06.10.2017 r.
6.30- Różaniec
7.00- + Kazimierz Siuda
17.00- Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św.
17.30- Litania do N. Serca P. Jezusa i nabożeństwo różańcowe
18.00- + Franciszka Hutnik / 33 r. śm./ z mężem Władysławem
I Sobota – 07.10.2017 r. – wspomnienie N.M.P. Róńcowej
6.30- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
7.00- + Józef Zeman / 2 r. śm./ z żoną Józefą
17.30- Nabożeństwo różańcowe
18.00-+ Wincenty Sromek / 15 r. śm. / z żoną Elżbietą , synem Janem i wnukiem Łukaszem
XXVII Niedziela – Odpust ku czci N.M.P. Różańcowej – 08.20.2017 r. – XVII Dzień Papieski
6.30- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
7.00- + Władysław Drożdż
9.00- W int. Róży Różańca pw. Matki Bożej Różańcowej
11.00- Suma Odpustowa
1/ ZA PARAFIAN
2/ + Kazimierz Siuda
3/ + Anna Fenik oraz procesja różańcowa
17.00- + Marianna Bobkiewicz