OGŁOSZENIA – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2017 R.
1. Dziś 15 niedziela zwykła.
2. Dzisiaj szczególny dzień modlitwy poprzez orędownictwo św. Jana Pawła II . Po mszach św. uczcijmy relikwie krwi naszego wielkiego rodaka.
3. W tym tygodniu obchodzimy następujące dni liturgiczne:
w czwartek, 20 lipca wspomnienie bł. Czesława , prezbitera
w sobotę , 22 lipca święto św. Marii Magdaleny
4. We czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, w piątek, przypada III piątek miesiąca, oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu w czasie nabożeństwa o godz. 17.30.
5. W najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej ostatni tegoroczny koncert organowy. Wystąpi Jerzy Kukla – organy – Lublin. Serdecznie zapraszamy.
6. W najbliższą sobotę – 22 lipca – Kardynał Robert Sarah – uroczyście nada tytuł i godność bazyliki – Sanktuarium św. Mikołaja w Rychwałdzie. Uroczysta msza św. o godz. 11.00.
7. Caritas Polska prowadzi po raz dziewiąty akcję „ Tornister pełen uśmiechów ”. Możemy składając ofiarę pobrać plecak, napełnić go przyborami szkolnymi i przekazać zespołowi charytatywnemu. Bóg zapłać.
8. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę składamy na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie. Bóg zapłać ofiarodawcom.